Nog niet alle info gevonden?

Contacteer ons

Hoofdkantoor

Jan De Malschelaan 14, 9140 Temse
info@vrd.be

Distributie

Woestijnstraat 57, 2880 Bornem
planning.distri@vrd.be

Laat ons iets weten

CEO

Raoul Van Raemdonck

raoul@vrd.be

Raad van bestuur

Liesbeth Van Raemdonck

liesbeth@vrd.be

Matthias Van Raemdonck

matthias@vrd.be

Container- en algemeen transport

André Van Raemdonck

planning.trucking@vrd.be

Kenny Laureys

kenny@vrd.be

Boekhouding en facturatie

Kristien De Geest

kristien@vrd.be

Els Maetens

els@vrd.be